آزمون – آزمایش اخبار ممنوع شایعات خبر

آزمون – آزمایش: اخبار ممنوع شایعات خبر زیر ذره بین

سه اهرم ریزش بازار نفت

اظهارات متناقض مقامات آمریکایی راجع به تحریم کشور عزیزمان ایران موجب تعدیل انتظارات از تاثیر تحریم های آمریکا بر میزان صادرات نفت کشور شده است هست. این عا..

ادامه مطلب

قیمت تورمی که معاون رییس جمهور جهت امسال اعلام کرد

معاون مدیر جمهور و مدیر شرکت اداری و استخدامی قیمت تورم در سال ۹۷ را ۸.۴ درصد اعلام کرد. قیمت تورمی که معاون رییس جمهور جهت امسال اعلام ..

ادامه مطلب

شروع پرداخت وام خرید مسکن بدون سپرده

در شرایط کنونی سقف تسهیلات اوراق در حالت انفرادی 60، 50 و 40 میلیون تومان در تهران، مراکز استان و شهرهای بزرگ و همچنین سایر شهرها است و جهت زوجین نیز بین 1..

ادامه مطلب

طارمی و پرسپولیس در آسیا به هم می‌رسند

در مرحله یک هشتم نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا، احتمال دارد تیم‌های پرسپولیس کشور عزیزمان ایران و الغرافه قطر به مصاف هم بروند.   ..

ادامه مطلب

مهلت رو به اتمام است

امروز (پنج‌شنبه) آخر دور دو هفته‌ای فروش اوراق گواهی سپرده‌ای است که بانک مرکزی در قالب بسته سیاست‌های خود جهت کنترل بازار ارز به اجرا درآورد.  ..

ادامه مطلب

جهانی‌شدن درخشش خود را از دست می‌دهد ، افتتاحیه داووس با طعم انتقاد

ناندرا مودی نخست وزیر هند در اجلاس مجمع جهانی اقتصاد در داوس سوییس گفت:«حمایت کشورها از تولید داخلی رو به زیاد کردن است و جهانی شدن درخشش خود را از دست م..

ادامه مطلب

سرنوشت مبهم فراریان مالیاتی ، نامه مالیاتی احمد توکلی به جهانگیری

احمد توکلی اعتقاد است: اگر ماده ۱۶۹ مکرر به‌طور کامل اجرا نشود قوانین بسیار مهمی مانند قانون مبارزه با پول‌شویی و قانون مالیات‌های مستقیم اساساً قابل‌اجرا نی..

ادامه مطلب

رصد دو «نرخ» در تورم ۹۶

بررسی‌ها نشان می‌دهد که نوسان دو متغیر «نرخ سود بانکی» و «نرخ ارز» اثری در مسیر قیمت تورم نداشته هست. این احتمال وجود داشت که با ابلاغ بخشنامه بانک مرکزی ..

ادامه مطلب

صف‌نشینی دلار در بازار ارز

روز چهارشنبه، نوسانات دلار محدودتر شد و قیمت این ارز زیر مرز ۴ هزار و ۵۰ تومان باقی ماند. در پنجمین روز هفته، کف قیمت دلار در محدوده ۴ هزار و ۱۰ توما..

ادامه مطلب

عالی ترین ارز امسال را بشناسید

به گزارش خبرآنلاین، پول رسمی اتحادیه اروپا با وجود ریسک های سیاسی و تحولات این اتحادیه در طول هشت ماه اول سال به نحوه چشمگیری تقویت شده است هست، که البته بخش..

ادامه مطلب