آزمون – آزمایش اخبار ممنوع شایعات خبر

آزمون – آزمایش: اخبار ممنوع شایعات خبر زیر ذره بین

گت بلاگز اخبار کنکور و دانشگاه وقت اعلام نتیجه اولیه آزمون سراسری سال 97

مشاور عالی مدیر شرکت سنجش آموزش کشور گفت: نتیجه اولیه آزمون به صورت کارنامه تنظیم و کارنامه مربوط در دهه دوم مرداد ماه ۹۷ بر روی سایت شرکت قرار می‌گیرد.مشاور عا

وقت اعلام نتیجه اولیه آزمون سراسری سال 97

وقت اعلام نتیجه اولیه آزمون سراسری سال 97

عبارات مهم : آموزش

مشاور عالی مدیر شرکت سنجش آموزش کشور گفت: نتیجه اولیه آزمون به صورت کارنامه تنظیم و کارنامه مربوط در دهه دوم مرداد ماه ۹۷ بر روی سایت شرکت قرار می گیرد.مشاور عالی مدیر شرکت سنجش آموزش کشور گفت: نتیجه اولیه آزمون به صورت کارنامه تنظیم و کارنامه مربوط در دهه دوم مرداد ماه ۹۷ بر روی سایت شرکت قرار می گیرد.

حسین توکلی مشاور عالی مدیر شرکت سنجش آموزش کشور در گفت وگو با فارس، گفت: داوطلبان کنکور سراسری سال 97 جهت عضویت در آزمون سال 97 ضرورت دارد در مهلت تعیین شده است به سایت شرکت سنجش آموزش کشور مراجعه کرده و ضمن مطالعه دقیق دفترچه راهنمای عضویت یا به عبارت دیگر دفترچه شماره یک آزمون سراسری سال 97 که بر روی سایت شرکت قرار گرفته هست، نسبت به عضویت اقدام کنند.

وقت اعلام نتیجه اولیه آزمون سراسری سال 97

توکلی افزود: با توجه به اینکه پرداخت هزینه عضویت منحصرا اینترنتی انجام می شود لذا داوطلبان مورد نیاز است به وسیله کارت های عضو شبکه بانکی شتاب که پرداخت الکترونیکی آن فعال است با مراجعه به سایت شرکت سنجش و پرداخت مبلغ 220 هزارریال به عنوان وجه ثبت نام، جهت شرکت در آزمون، نسبت به دریافت اطلاعات کارت اعتباری عضویت اقدام کنند.

مشاور عالی مدیر شرکت سنجش افزود: با توجه به اینکه در مراحل متفاوت فرایند این آزمون خدماتی از طریق ارسال خبر کوتاه به داوطلبان ارائه می شود لذا داوطلبانی که میل به به استفاده از خدمات خبر کوتاه داشته باشند، می توانند با گزینش گزینه مربوط و پرداخت مبلغ 5 هزار ریال، به عنوان استفاد از خدمات خبر کوتاه از این خدمات استفاده کنند.

مشاور عالی مدیر شرکت سنجش آموزش کشور گفت: نتیجه اولیه آزمون به صورت کارنامه تنظیم و کارنامه مربوط در دهه دوم مرداد ماه ۹۷ بر روی سایت شرکت قرار می‌گیرد.مشاور عا

توکلی ادامه داد: در آزمون سراسری سال 97 دارندگان دیپلم نظام قدیم، بدون توجه به نوع دیپلم و دانش آموزان دوره پیش دانشگاهی و یا فارغ التحصیل پیش دانشگاهی بدون توجه به نوع مدرک پیش دانشگاهی با توجه به رشته های تحصیلی مورد علاقه خود که در جداول شماره 2 تا 6 دفترچه راهنمای شماره یک درج شده است هست، می توانند منحصرا متقاضی یکی ازگروه های آزمایشی علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی، علوم انسانی، هنر یا زبان های خارجی شوند و در تقاضا نامه اینترنتی عضویت آن را ثبت کنند.

مشاور عالی مدیر شرکت سنجش ادامه داد: در آزمون سراسری سال 97، همانند آزمون سراسری سال 96 به هر یک از داوطلبان گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی، علوم انسانی و زبان های خارجی، اجازه داده شده است است تا در صورتی که علاقمند به شرکت در گروه آزمایشی هنر نیز باشند، علاقمندی خود را در تقاضانامه عضویت اعلام کنند.

وی افزود: بنابراین چنین داوطلبانی مورد نیاز است نسبت به پرداخت مبلغ 220 هزار ریال دیگر علاوه بر وجه عضویت اولیه با عنوان علاقمندی به شرکت در گروه هنر از طریق سایت شرکت اقدام کنند.

وقت اعلام نتیجه اولیه آزمون سراسری سال 97

توکلی گفت: به همین ترتیب به داوطلبان گروه های آزمایشی، ریاضی و فنی، علوم تجربی، علوم انسانی و هنر اجازه داده شده است است تا درصورتی که علاقمند به شرکت در گروه زبان های خارجی نیز باشند، علاقمندی خود را در تقاضا نامه عضویت اعلام کنند، بنابراین چنین داوطلبانی مورد نیاز است نسبت به پرداخت مبلغ 220 هزار ریال دیگر علاوه بر وجه عضویت اولیه با عنوان علاقمندی به شرکت در گروه زبان های خارجی از طریق سایت شرکت اقدام کنند.

توکلی گفت: چنانچه داوطلبی علاقمند به شرکت در گزینش رشته های تحصیلی دانشگاه خبر نور و موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی و غیر دولتی باشد مورد نیاز است ضمن اعلام علاقمندی در تقاضانامه نسبت به پرداخت مبلغ 110 هزار ریال دیگر از طریق سایت شرکت اقدام و کارت اعتباری مربوط را دریافت کنند.

مشاور عالی مدیر شرکت سنجش آموزش کشور گفت: نتیجه اولیه آزمون به صورت کارنامه تنظیم و کارنامه مربوط در دهه دوم مرداد ماه ۹۷ بر روی سایت شرکت قرار می‌گیرد.مشاور عا

وی افزود: در رابطه با اعلام علاقمندی به رشته های پردیس های دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی تهران، در صورت اعلام رسمی وزارت آموزش و پرورش، جهت پذیرش دانشجو در دانشگاه های مذکور مراتب در وقت پرینت کارت شرکت در آزمون و یا وقت گزینش رشته به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

توکلی ادامه داد: داوطلبان بعد از تکمیل تقاضانامه اینترنتی عضویت و ارسال تصویر و بعد از دریافت شماره پرونده و کد پیگیری عضویت خود، می توانند در قسمت مشاهده و چاپ اطلاعات ثبت نامی، اطلاعات خود را مشاهده و از آن پرینت تهیه کنند.

وقت اعلام نتیجه اولیه آزمون سراسری سال 97

وی افزود: کارت شرکت درآزمون سراسری سال 97 به تمام داوطلبان گروه های آزمایشی پنج گانه، از روز دوشنبه 4 تیر 97 برروی سایت شرکت سنجش آموزش کشور قرار خواهد گرفت و لذا داوطلبان باید از روز دوشنبه 4 تیرماه 97 تا روز چهارشنبه 6 تیرماه 97 به سایت شرکت سنجش آموزش کشور مراجعه کرده و نسبت به دریافت پرینت کارت شرکت در آزمون سراسری سال 97 و برگ راهنمای مذکور اقدام کنند.

وی ادامه داد: جهت داوطلبانی که در دو یا سه گروه آزمایشی متقاضی شرکت در آزمون هستند، باید علاوه بر دریافت پرینت کارت شرکت در آزمون گروه آزمایشی مهم خود، بر حسب مورد نسبت به دریافت پرینت کارت شرکت در آزمون گروه آزمایشی دوم یا گروه های آزمایشی دوم و سوم، خود نیز اقدام کنند.

توکلی گفت: براساس برنامه زمانی آینده نگری شده، آزمون سراسری سال 97 در روزهای پنج شنبه، هفتم و جمعه هشتم تیرماه 97 در حوزه های امتحانی مربوط برگزار می شود.

وی ادامه داد: نتیجه اولیه آزمون به صورت کارنامه تنظیم و کارنامه مربوط در دهه دوم مرداد ماه 97 بر روی سایت شرکت قرار می گیرد.

واژه های کلیدی: آموزش | داوطلبان | حسین توکلی | آزمون سراسری | گروه آزمایشی | داوطلبان کنکور سراسری | اخبار کنکور و دانشگاه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz