آزمون – آزمایش اخبار ممنوع شایعات خبر

آزمون – آزمایش: اخبار ممنوع شایعات خبر زیر ذره بین

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات نمی‌توانم محکم شوت بزنم/ حتما به بازی با الاهلی می‌رسم ، حسینی

انگار نه انگار همین چند وقت پیش بود که شوخی تلویزیونی چند بازیکن پرسپولیس در برنامه ۹۰ خون سیدجلال حسینی را به جوش آورد تا علیه همبازیان خود مصاحبه کند.

نمی‌توانم محکم شوت بزنم/ حتما به بازی با الاهلی می‌رسم ، حسینی

حسینی: نمی توانم محکم شوت بزنم/ حتما به بازی با الاهلی می رسم

عبارات مهم : ایران

انگار نه انگار همین چند وقت پیش بود که شوخی تلویزیونی چند بازیکن پرسپولیس در برنامه ۹۰ خون سیدجلال حسینی را به جوش آورد تا علیه همبازیان خود مصاحبه کند.

به گزارش روزنامه خبرورزشی، انگار نه انگار که چند روزی کاپیتان با مهمانان پرسپولیسی عادل فردوسی پور قهر کرد و ترجیح داد با آنان هم کلام نشود!

نمی‌توانم محکم شوت بزنم/ حتما به بازی با الاهلی می‌رسم ، حسینی

لطفاً تعجب نکنید! این روزها رابطه سیدجلال حسینی و بازیکنان پرسپولیس خاصه مهدی طارمی، محسن مسلمان و علیرضا بیرانوند به شدت صمیمی شده است هست. ابتدا سیدجلال منشتر شدن تصویرهای همه همبازیان خودش در اینستاگرام از آنها حمایت کرد و سپس بازیکنان پرسپولیس جهت کاپیتان سنگ تمام گذاشتند. نمونه این صمیمیت بیش از حد را همگی در مراسم گزینش برترین های سال فوتبال کشور عزیزمان ایران به وضوح مشاهده کردیم؛ آنجایی که علیرضا بیرانوند بعد از دریافت جایزه عالی ترین دروازه بان سال از سیدجلال حسینی قدردانی کرد. همان شب مهدی طارمی در اقدامی ارزشمند و بعد از کسب عنوان عالی ترین بازیکن سال دست کاپیتان را گرفت، با خود بالای سن برد و از وزیر ورزش خواهش کرد اجازه بدهد سیدجلال حسینی جایزه اش را بدهد! این ها همه و همه نشان دهنده رابطه صمیمانه و توأم با احترام بازیکنان پرسپولیس با کاپیتان باتجربه است.

با این مقدمه نسبتاً بلند می خواهیم به اتفاقات تمرین دیروز پرسپولیسی ها اشاره کنیم. محسن مسلمان، مهدی طارمی، علیرضا بیرانوند، احمد نوراللهی، وحید امیری، علی علیپور و ابوالفضل درویش وند با اصرار کاپیتان را به گوشه ای از زمین برده و با اشاره به سیدجلال حسینی با صدای بلند گفتند: «کاپیتان سریعتر برگرد!» این صحنه به وسیله عکاس خبرورزشی شکار شد تا سوژه مناسبی جهت مصاحبه با سیدجلال حسینی باشد. کاپیتان پرسپولیس با وجودی که عجله داشت ولی راجع به حرکت همبازیانش گفت: همه ما اعضای یک خانواده هستیم. در یک خانواده همه هوای یکدیگر را داشته و مراقب هم هستند. خوشحالم که در چنین جمعی حضور دارم و جهت این پرسپولیس بازی می کنم. وی ادامه داد: شعار نمی دهم رفاقت در تیم ما اهمیت زیادی دارد و جدای از فوتبال، این دوستی ها و روابط انسانی است که ماندگار هست. سیدجلال حسینی افزود: در پرسپولیس نظم و رفاقت حرف اول و آخر را می زند و موفقیت تیم هم در گرو رعایت همین دو مسئله هست. من سال هاست در سطح اول فوتبال حضور دارم و در تیم های بزرگی توپ زدم و می دانم هر تیمی رفاقت و نظم داشته باشد موفقیت آن تیم حتمی هست. از کاپیتان پرپولیس راجع به مصدومیتش پرسیدیم که جواب داد: نمی توانم محکم شوت بزنم و با احتیاط به توپ ضربه می زنم ولی تلاش می کنم هر چه سریعتر به مسابقه های پرسپولیس برسم. به سیدجلال گفتیم دوشنبه با دیدن توپ طاقت نیاوردی و جلو رفتی و ضرباتی هم زدی که به ما گفت: طبیعی هست. من و امثال من با توپ زندگی کردیم و هنگامی که دیدم فرزند ها شوت می زنند جلو رفتم و ضربات آرامی زدم. در ادامه سؤال کردیم که به الاهلی می رسد یا نه که کاپیتان پرسپولیس تأکید کرد: به طور حتم به الاهلی عربستان می رسم و حتی دوست دارم سریعتر پا به توپ شوم اگر مصدومیت بدموقع اجازه بدهد. سیدجلال حسینی با اشاره به شروع خوب پرسپولیس و دو برد پی در پی در هفته های اول و دوم لیگ هفدهم یادآور شد: تیمی که می خواهد قهرمان شود باید هم از همان هفته های اول حداکثر امتیازات را جمع آوری کند. پرسپولیس در حال حاضر کادر فنی و بازیکنان خوبی دارد که در سایه نظم و دیسیپلین و رفاقت به شخصیت قهرمانی هم رسیده هست. تیم فعلی پرسپولیس می تواند هر جامی را در کشور عزیزمان ایران و آسیا فتح کند به شرط آن که حمایت شود. هنگامی که از سیدجلال حسینی راجع به تقابل با نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران در هفته سوم پرسیدیم، پاسخ داد: شک ندارم فقط کنفدراسیون فوتبال آسیا می تواند جلوی این تیم بدهکار را بگیرد. ما که زبان مان مو درآورد از بس مصاحبه کردیم و گفتیم حق زن و فرزند مان را بدهند ولی فایده ای نداشت. متأسفانه نه مسئولان نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران و نه فدراسیون فوتبال با وجود جلساتی که گذاشته بودیم جوابگو نبوده و با بی تفاوتی از کنار مطالبات من و سایر طلبکاران گذشتند ولی مطمئن هستم AFC نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران را از لیگ قهرمانان آسیا اخراج می کند؛ یعنی باید این کار را بکند تا سایر کلوب های بدهکار و بی تفاوت عبرت بگیرند.

انگار نه انگار همین چند وقت پیش بود که شوخی تلویزیونی چند بازیکن پرسپولیس در برنامه ۹۰ خون سیدجلال حسینی را به جوش آورد تا علیه همبازیان خود مصاحبه کند.

واژه های کلیدی: ایران | فوتبال | بازیکنان | پرسپولیس | پرسپولیس | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz