آزمون – آزمایش اخبار ممنوع شایعات خبر

آزمون – آزمایش: اخبار ممنوع شایعات خبر زیر ذره بین

عکس‌های هرگز دیده نشده بیتل‌ها حراج ‌شد

عکس‌هایی از گروه بیتلز که پیش از این هرگز دیده نشده بود در انگلستان زیر چکش حراج رفت. عکس های هرگز دیده نشده بیتل ها حراج شد عبارات مهم : ..

ادامه مطلب

سینما بیرحم شده است است / رضا رویگری

رضا رویگری بازیگر سینما ضمن گلایه از عده ای بیان کرد که بعضی جهت کار در اثرشان به او پیشنهاد می دهند ولی وی را در نیمه راه رها می کنند. رض..

ادامه مطلب

تلویزیون به مکعب خالی تبدیل می‌شود اگر… / پانته‌آ بهرام

پانته‌آ بهرام به تاثیر محدود شدن ظرفیت‌های تلویزیون بر مخاطب اشاره کرد و گفت: ظرفیت‌هایی که در تلویزیون وجود دارد بسیار زیاد است ولی زمانی که این ظرفیت محدود می ..

ادامه مطلب

نخستین تصویر بازیگر «قهوه تلخ» در «لاتاری»

به گزارش خبرآنلاین، حبیب خزایی فر موسیقی فیلم سینمایی «لاتاری» را ساخت. خزایی فر که قبلا در فیلم های سینمایی «ایستاده درغبار» و «ماجرای نیمروز» با مهدو..

ادامه مطلب

خبرهای تازه از فیلمی با بازی گلاب آدینه و شمس لنگرودی

با آخر تدوین فیلم سینمایی «دوباره زندگی» به کارگردانی رضا فهیمی، صداگذاری این فیلم به وسیله علیرضا علویان در حال انجام است.  خبرهای تا..

ادامه مطلب

تصویر العمل «سیلوستر استالونه» به اتهام آزار جنسی

«سیلوستر استالونه» بازیگر فیلم‌های اکشن به آزار جنسی به یک هوادار ۱۶ ساله متهم شده است است. تصویر العمل «سیلوستر استالونه» به اتهام آزار جن..

ادامه مطلب

، شب گرجستان&quot، نمایش فیلم «جزیره ذرت» نامزد عالی ترین فیلم اسکار در مراسم &quot

فیلم «جزیره ذرت» به کارگردانی گئورگی اواشویلی در مراسم “شب گرجستان” به نمایش در می‎آید.  نمایش فیلم «جزیره ذرت» نامزد عال..

ادامه مطلب

ساخت کارتون «ترامپ»

به گزارش ایسنا، «گاردین» نوشت: «استفن کُلبرت» مجری تلویزیونی که اخیرا جهت اعتراض به سیاست های «دونالد ترامپ» مدیر جمهور آمریکا از الفاظ غیراخلاقی استفاد..

ادامه مطلب