آزمون – آزمایش اخبار ممنوع شایعات خبر

آزمون – آزمایش: اخبار ممنوع شایعات خبر زیر ذره بین

گت بلاگز اخبار حوادث ۱۲کشته و زخمی بر اثر تصادف زنجیره‌ای در ورامین

سخنگوی شرکت آتش‌نشانی از مصدومیت ۱۰ نفر و کشته شدن دو نفر بر اثر یک تصادف زنجیره‌ای در ورامین خبر داد. 

۱۲کشته و زخمی بر اثر تصادف زنجیره‌ای در ورامین

۱۲کشته و زخمی بر اثر تصادف زنجیره ای در ورامین

عبارات مهم : تصادف

سخنگوی شرکت آتش نشانی از مصدومیت ۱۰ نفر و کشته شدن دو نفر بر اثر یک تصادف زنجیره ای در ورامین خبر داد.

جلال ملکی در گفتگو با ایلنا، راجع به جزییات این اتفاق گفت: ساعت ۲۲:۱۵شب گذشته یک مورد اتفاق تصادف در بزرگراه ورامین به سمت ورامین بعد از پل فیروز آباد به سامانه ۱۲۵ شرکت آتش نشانی اطلاع داده می شود.

وی ادامه داد: دو ایستگاه با امکانات کامل به محل اتفاق اعزام می شوند و پیش از رسیدن آتش نشانان تهران، آتش نشانان قرچک نیز در محل اتفاق حاضر بودند.

۱۲کشته و زخمی بر اثر تصادف زنجیره‌ای در ورامین

سخنگوی شرکت آتش نشانی خاطرنشان کرد: در محل اتفاق مشاهده می شود یک دستگاه مینی بوس قدیمی با ۶نفر سرنشین به هنگام حرکت به شدت با عقب یک دستگاه کامیون کمپرسی که در حاشیه بزرگراه متوقف شده است به علت نامشخصی برخورد می کند. براثر برخورد این اتفاق مینی بوس به طور کامل متلاشی می شود.

ملکی ادامه داد: در ادامه نیز یک دستگاه تیبا با ۵سرنشین و یک دستگاه پراید با این مینی بوس برخورد می کنند. پیش از رسیدن آتش نشانان ۵نفر از سرنشینان ماشین تیبا که آسیب جزیی دیده بودند از ماشین خارج شده است و به مراکز درمانی انتقال یافته شده است بودند.

سخنگوی شرکت آتش‌نشانی از مصدومیت ۱۰ نفر و کشته شدن دو نفر بر اثر یک تصادف زنجیره‌ای در ورامین خبر داد. 

وی با بیان اینکه ۳نفر از سرنشینان مینی بوس خارج شده است بودند، گفت: این سه نفر آسیب های جدی دیده بودند و در کنار بزرگراه نقش بر زمین بودند و سه نفر نیز در اتاق کاملا متلاشی شده است مینی بوس محصور بودند. آتش نشانان عملیات را شروع کرده و با عملیات هیدرولیکی قطعات ماشین را برش داده و سه نفر دیگر را نیز خارج کردند. یک نفر سرنشین پراید نیز دچار مصدومیت جزیی شده است بود که همه این افراد به عوامل اورژانس تحویل داده شدند.

سخنگوی شرکت آتش نشانی تصریح کرد: بعد از بررسی های مورد نیاز مشخص شد که دو مرد حدود ۵۰ ساله بر اثر شدت جراحات وارده جان خود را از دست دادند. در مجموع ده نفر در این اتفاق دچار مصدومیت شدند که مشمول بر ۵خانم و۵ آقا بودند و دو مرد نیز جان خود را از دست دادند.

۱۲کشته و زخمی بر اثر تصادف زنجیره‌ای در ورامین

واژه های کلیدی: تصادف | برخورد | دستگاه | ورامین | بزرگراه | آتش نشانی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz