آزمون – آزمایش اخبار ممنوع شایعات خبر

آزمون – آزمایش: اخبار ممنوع شایعات خبر زیر ذره بین

گت بلاگز اخبار حوادث سارقان ،زن صاحبخانه را به شدت کتک زدند ، دزدی طلاهای همسایه در لباس مأمور آب

ساعت هشت و نیم صبح بیستم شهریورامسال، مأموران کلانتری 176 فشافویه شهرری باخبر شدند دو سارق در پوشش مأمور اداره آب به منزل زن 25 ساله‌ای در روستای ابراهیم آباد ه

دزدی طلاهای همسایه در لباس مأمور آب/ سارقان ،زن صاحبخانه را به شدت کتک زدند

عبارات مهم : ایران

ساعت هشت و نیم صبح بیستم شهریورامسال، مأموران کلانتری 176 فشافویه شهرری باخبر شدند دو سارق در پوشش مأمور اداره آب به منزل زن 25 ساله ای در روستای ابراهیم آباد هجوم برده اند و بعد از ضرب و شتم وی، 10 میلیون تومان طلاهایش را به دزدی برده اند.

کشور عزیزمان ایران نوشت: شاکی به کارآگاهان پایگاه نهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: «شوهرم هر روز ساعت 7 راهی محل کارش می شود. امروزهم طبق روال همیشگی در همین ساعت از منزل خارج شد؛ ولی حدود ساعت ۷:۴۵ بود که زنگ در منزل به صدا در آمد. درحالی که بشدت ازشنیدن صدای زنگ تعجب کرده بودم ازپشت درپرسیدم چه کسی است؟همان موقع هم شخصی خودش را مأمور اداره آب و فاضلاب معرفی کرد و مدعی شد که جهت نوشتن کنتور آب آمده است.

من هم در را باز کردم ولی ناگهان دو نفر را که یک نفرشان صورتش را پوشانده بود در برابر خود دیدم.جز دو فرزند دو و سه ساله ام کسی در منزل نبود.

سارقان ،زن صاحبخانه را به شدت کتک زدند ، دزدی طلاهای همسایه در لباس مأمور آب

قصد فریاد کشیدن داشتم که آنها مرا خیلی سریع به داخل منزل کشاندند وکتکم زدند. آنها بیرحمانه با لوله جارو برقی مرا زدند. به همین خاط دیگر قدرتی برایم نماند؛ بعد ازآن ترساندن کردند که اگر درخواست کمک کنم، فرزندانم را خواهند کشت. من هم از وحشت جان فرزند ها وخودم سکوت کردم. آنها بعد از قیچی کردن النگوهای دستانم و دزدی طلاهای داخل خانه، دست و پا و دهانم را با طناب بستند و بسرعت فرارکردند. بالاخره با تلاش زیاد ودر حالی که جانی برایم باقی نمانده بود توانستم طناب ها را باز کنم و از اهالی محل کمک بخواهم.»

پس ازاین اظهارات، کارآگاهان با حضور در محل دزدی به تحقیقات میدانی پرداختند و با توجه به شیوه و شگرد دزدی اطمینان پیدا کردند که سارقان با شناسایی دقیق خانواده و داشتن اطلاعات کامل از نحوه رفت و آمد و حضور همسرش، نقشه دزدی را طراحی و اجرا کرده اند.

ساعت هشت و نیم صبح بیستم شهریورامسال، مأموران کلانتری 176 فشافویه شهرری باخبر شدند دو سارق در پوشش مأمور اداره آب به منزل زن 25 ساله‌ای در روستای ابراهیم آباد ه

آنها با تحقیق از اهالی روستا، اطلاع پیدا کردند که جوان 30 ساله ای به نام محمد که همسایه زن جوان هست، صبح روز دزدی در پشت بام منزل اش که مشرف به منزل شاکی است دیده شده است هست. بدهید ترتیب بعد از تحقیق راجع به وی، مأموران موفق به شناسایی یکی از دوستان محمد، به نام اسماعیل- ۱۹ ساله- شدند که سوابقش نشان داد پیش از این به اتهام دزدی دستگیر و روانه زندان شده است و در حال حاضر به همراه محمد در یک کارگاه تولید مواد اولیه لاستیک به عنوان کارگر راحت مشغول به کار هستند.

با شناسایی تصویر اسماعیل از سوی زن جوان به عنوان یکی از سارقان، کارآگاهان اطمینان پیدا کردند او با همدستی محمد دست به دزدی زده هست. و به احتمال زیاد، سارقی که هنگام دزدی صورتش را با نقاب پوشانده نیز همان محمد (جوان همسایه) است.

بنابراین کارآگاهان ساعت 4 صبح جمعه و در دو عملیات جداگانه در منطقه حسن آباد و روستای ابراهیم آباد، اسماعیل و محمد را دستگیر کردند.این دو بعد از انتقال به پایگاه نهم پلیس آگاهی با صراحت به طراحی و انجام دزدی اعتراف کردند؛ محمد به کارآگاهان گفت: داخل محل سکونت ما، دو خانواده هستند که اوضاع مالی ارزش نسبت به دیگر اهالی بهتر هست؛ یکی از آنها همین زن و همسرش هستند و خانواده دیگر به فاصله چند منزل دورتر از ما زندگی می کنند؛ با توجه به اطلاعات دقیقی که از هر دو خانواده داشتم، پیشنهاد دزدی را به اسماعیل دادم. اوهم قبول کرد تا دزدی را انجام دهیم.

سارقان ،زن صاحبخانه را به شدت کتک زدند ، دزدی طلاهای همسایه در لباس مأمور آب

سرهنگ کارآگاه حسین زارع، مدیر پایگاه نهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ گفت: در ادامه تحقیقات، متهمان اعتراف کردند طلاهای مسروقه را به قیمت ۱۰ میلیون تومان به خریداری در منطقه شهرری فروخته اند که خریدار اموال مسروقه نیز شناسایی شد و بعد از دستگیری قسمتی از طلاجات مسروقه کشف شد.

ساعت هشت و نیم صبح بیستم شهریورامسال، مأموران کلانتری 176 فشافویه شهرری باخبر شدند دو سارق در پوشش مأمور اداره آب به منزل زن 25 ساله‌ای در روستای ابراهیم آباد ه

واژه های کلیدی: ایران | شناسایی | خانواده | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz