آزمون – آزمایش اخبار ممنوع شایعات خبر

آزمون – آزمایش: اخبار ممنوع شایعات خبر زیر ذره بین

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی شروع پرداخت وام خرید مسکن بدون سپرده

در شرایط کنونی سقف تسهیلات اوراق در حالت انفرادی 60، 50 و 40 میلیون تومان در تهران، مراکز استان و شهرهای بزرگ و همچنین سایر شهرها است و جهت زوجین نیز بین 100، 8

شروع پرداخت وام خرید مسکن بدون سپرده

شروع پرداخت وام خرید مسکن بدون سپرده

عبارات مهم : میلیون

در شرایط کنونی سقف تسهیلات اوراق در حالت انفرادی 60، 50 و 40 میلیون تومان در تهران، مراکز استان و شهرهای بزرگ و همچنین سایر شهرها است و جهت زوجین نیز بین 100، 80 و 60 میلیون تومان با توجه شهر محل قرار گرفتن ملک خواهد بود.

آغاز پرداخت وام خرید مسکن بدون سپردهمدیر امور ارتباطات و حوزه مدیریت بانک مسکن، از شروع پرداخت تسهیلات خرید مسکن بدون سپرده به متقاضیان استفاده از سقف تسهیلات خرید با اوراق گواهی حق تقدم از امروز خبر داد.

به گزارش عصرایران به نقل از بانک مسکن، مسعود ایزدی افزود: در جهت زیاد کردن توان مالی خریداران به منظور تقویت بخش تقاضا و ایجاد جذابیت و همچنین ترغیب خریداران جهت استفاده از تسهیلات از محل اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن، تا آخر خردادماه امسال اعطای تسهیلات بدون سپرده به تمام متقاضیانی که میل به به استفاده از «سقف تسهیلات» خرید مسکن صرفا از محل اوراق گواهی حق تقدم را دارند، امکان پذیر است.

شروع پرداخت وام خرید مسکن بدون سپرده

وی بیان کرد: در شرایط کنونی سقف تسهیلات اوراق در حالت انفرادی 60، 50 و 40 میلیون تومان در تهران، مراکز استان و شهرهای بزرگ و همچنین سایر شهرها است و جهت زوجین نیز بین 100، 80 و 60 میلیون تومان با توجه شهر محل قرار گرفتن ملک خواهد بود.

وی اظهار داشت: متقاضیان در صورت استفاده از حداکثر تسهیلات از محل اوراق گواهی حق تقدم، در حالت انفرادی به میزان 10 میلیون تومان و در حالت زوجین به میزان 20 میلیون تومان به میزان تسهیلات افزوده خواهد شد با این تفاوت که اخذ تسهیلات جدید، نیازی به خرید اوراق ندارد.

در شرایط کنونی سقف تسهیلات اوراق در حالت انفرادی 60، 50 و 40 میلیون تومان در تهران، مراکز استان و شهرهای بزرگ و همچنین سایر شهرها است و جهت زوجین نیز بین 100، 8

ایزدی با بیان این عنوان که اعطای تسهیلات جعاله نیز مانند روال قبلی ادامه می یابد، توضیح داد: با این شرایط حداکثر میزان دریافتی تسهیلات در حالت زوجین 140، 120 و 100 میلیون تومان و در حالت انفرادی 90، 80 و 70 میلیون تومان در سه گروه شهری خواهد بود.

به گفته این مقام مسئول در بانک مسکن، سود تسهیلات بدون سپرده بانک مسکن اعم از انفرادی و زوجین با قیمت مصوب شورای پول و اعتبار در حال حاضر 18 درصد و با بازپرداخت 5 ساله به روش های راحت و پلکانی ارایه شده است است.

مدیر امور ارتباطات و حوزه مدیریت بانک مسکن، همچنین در خصوص وقت اعطای این تسهیلات نیز به این توصیه اشاره کرد و گفت که اعطای تسهیلات بدون سپرده مذکور به متقاضیانی که حداکثر تا آخر خرداد ماه 97 نسبت به تشکیل پرونده اقدام کنند، امکان پذیر هست، بنابراین تقاضای دریافت تسهیلات در صورتی که تا قبل از آخر خرداد ماه در دفتر نامه ها ثبت و کارمزد ارزیابی پرداخت شود، قابل بررسی بوده و حداکثر تا آخر مرداد ماه امسال قابل صدور پیش نویس، ثبت و افتتاح قطعی خواهد بود، ولی باید تاکید کرد صدور یا تمدید پیش نویس بعد از مرداد ماه امسال امکان پذیر نیست.

شروع پرداخت وام خرید مسکن بدون سپرده

هم اکنون سقف تسهیلات با استفاده از اوراق مسکن در شعب این بانک به ترتیب در تهران، شهرهای بالای 200 هزار نفر و کمتر از 200 هزار نفر 60، 50 و 40 میلیون تومان است و زوجین جوان می توانند 2 برابر این تسهیلات را دریافت کنند.

واژه های کلیدی: میلیون | تسهیلات | استفاده | 100 میلیون | تسهیلات مسکن | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz